HAKKIMIZDA

hakk

Tente sistemleri konusunda kaliteli ürün seçenekleri üzerine kurulmuş olan Çadır Center ; Branda,tente sistemleri ve çadır ürün seçenekleri ile 2005 yılından beri kalitesi ile hizmet vermektedir. Teknolojinin kısa sürede büyük gelişim göstermesi ile yeni kullanılan kumaşlarda su geçirmez ve yıpranmaz özellikler yer almaktadır. Sektörde hedef olarak müşterilerinin taleplerini en sağlam ve güvenli bir şekilde geliştirmeyi hedefleyen firmamız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel üretimler yapmaktadır.

Uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile tente sistemleri konusunda istanbul kağıthane semtinde hizmetlerini hızlandıran firmamız, kaliteli hizmet anlayışı ile en iyiler arasında yer almaktadır. Konusunda uzmanlaşmış personelimiz sağlam ve dayanıklı olarak montajını yaptığı ürünlerde garanti seçeneği sunmaktadır.

Çadır Center tente sektöründe ortaya çıkan yenilikleri yakından takip ederek, müşterilerine daha iyi bir hizmet sunma anlayışı ile 2005 yılından beri faaliyet alanlarını genişleten en başarılı firmalar arasında yer almaktadır. Sizlerde ürün seçimi konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız, ürün seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

TENTE SİSTEMLERİ KONUSUNDA HIZLI BİLGİ ALIN !